در راستای تبیین شعار سال و توجه به رشد تولید:

آغاز پخش مستند “نقشه راه” از سیمای خراسان رضوی

مستند نقشه راه با محوریت بررسی چالش ها و فرصت های حوزه تولید و صنعت کشور با تمرکز بر واحدهای صنعتی استان از شب گذشته روی آنتن سیمای استان خراسان رضوی رفت.

به گزارش خبرنگار توسعه و اقتصاد پایدار از مشهد؛ مستند نقشه راه به تهیه کنندگی احمد آرمان مهر ، با هدف تبیین شعار ” افزایش تولید و مهار تورم” فرصت ها، تهدیدها و نیازهای اساسی صنعت و تجارت استان خراسان رضوی را به تصویر می کشد.

امیررضا ابراهیمی مجری این برنامه با بیان اینکه تبیین نیازهای اساسی کشور توسط فرهیختگان، هنرمندان و فعالان رسانه ای بارها از سوی رهبر معظم انقلاب مورد تاکید قرار گرفته است عنوان کرد: نقشه راه تلاش می کند زمینه شناسایی مشکلات صنعت گران را فراهم و شرایط برای توسعه صنعت و تولید در سطح استان با سرعت بیشتری ایجاد شود.

ابراهیمی با اشاره به دیدار اخیر کارآفرینان جوان کشور با ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه های اساسی آیت الله رییسی در این دیدار موضوع توجه جدی جوانان به جهاد تبیین در حوزه تولید و صنعت بود.

نقش راه به تهیه کنندگی احمد آرمان مهر و کارگردانی سعید برزگر و با اجرای امیررضا ابراهیمی از شب گذشته ساعت ٢٠:٠٨ روی تلویزیون شبکه خراسان رضوی خواهد رفت و تکرار آن چهارشنبه ها ١٣:۴۵ خواهد بود.

گفتنی است عوامل سازنده مستند نقشه راه در دیدار اخیر ریاست جمهوری با کارآفرینان جوان کشور مورد تقدیر قرار گرفته اند.