محمد رکنی سرپرست اداره نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری شد

با ابلاغ مدیرکل، سرپرست اداره نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی منصوب شد.

به گزارش توسعه و اقتصاد پایدار؛ با ابلاغ مدیرکل، محمد رکنی به عنوان سرپرست اداره نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی منصوب شد.

در ابلاغ سیدجواد موسوی برای محمد رکنی آمده است: نظر به ابلاغ ساختار تشکیلاتی جدید اداره کل، در اجرای تدابیر انخاذ شده با عنایت به توان مدیریتی و اشراف جنابعالی، به موجب این ابلاغ به‌عنوان سرپرست اداره نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری منصوب می‌شوید.

در ادامه این ابلاغ آمده است: ارتقاء کمی و کیفی سطح طرح‌ها و اقدامات نظارتی در حوزه تاسیسات گردشگری با هدف افزایش سطح رضایت‌مندی گردشگران با رعایت اصل احترام و کرامت نسبت به فعالان صنعت گردشگری استان، هم‌چنین ایجاد تعامل موثر و هماهنگی بین دستگاه‌های نظارتی فعال در این حوزه … در زمره مهم‌ترین وظایف شما در این جایگاه است.

امید است زیر نظر معاونت گردشگری و با التزام کامل به قانون و رعایت صرفه و صلاح سازمانی در انجام وظارت محوله کوشا باشید.

محمد رکنی سابقه ریاست ادارات میراث فرهنگی شهرستان‌های بجنورد، نیشابور، معاونت میراث‌فرهنگی اداره کل، معاونت توسعه مدیریت اداره کل خراسان شمالی و خراسان رضوی، مدیر موزه بزرگ خراسان، مدیر پایگاه میراث فرهنگی آسبادهای ایران را در کارنامه خویش دارد./