شهردار منطقه یک مشهدمطرح کرد:

تجهیز و بازسازی مساجد در قالب ” پروژه‌های زودبازده”

اجرای ۸ پروژه عمرانی درحوزه فرهنگی و اجتماعی در معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه یک/ یک میلیارد و 6میلیون تومان برای سه پروژه تجهیزوبازسازی مساجد / یک میلیارد و 650 میلیون تومان برای اجرای پنج پروژه عمرانی

به گزارش پایگاه خبری توسعه و اقتصاد پایدار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، “کوروش باوندی” اظهار کرد: در این منطقه، هشت پروژه عمرانی در حوزه فرهنگی و اجتماعی داریم که سه پروژه آن زودبازده و در حوزه مساجد است.
وی ادامه داد: به منظور تجهیز و بازسازی مسجد جامع رضوی آبکوه ۶۵٠ میلیون، مسجد حسینی آبکوه ٢٧٠ میلیون و مسجد بنی هاشم ۸۶ میلیون تومان اعتبار پیش‌بینی شده است که در سه مرحله این اعتبار پرداخت می‌شود.

شهردار منطقه یک تصریح کرد: تجهیز فضای ورزشی روباز در خیابان‌های دستغیب ١١ و عارف ١۴ با اعتباری ۷۰۰ میلیون تومانی و راه‌اندازی مرکز تخصصی گردشگری سلامت محور در احمدآباد با اعتبار ۴۵٠ میلیون تومانی از دیگر پروژه‌های این منطقه است.

باوندی اضافه کرد: آماده سازی مرکز کارآفرینی رویش در محله آبکوه با اعتبار ٢٠٠ میلیون تومانی و تجهیز فضای ورزشی سرپوشیده شهید محرابی با اعتبار ۱۰۰ میلیون تومانی نیز دو پروژه دیگر این منطقه در حوزه فرهنگی و اجتماعی هستند.

وی افزود: همچنین نقاشی دیواری سطح دو در بوستان‌ها، مدارس و معابر منطقه با هدف افزایش زیبایی بصری با اعتبار ٢٠٠ میلیون تومانی در حال اجرا است.