منصوریان: غافلگیر شدم

منصوریان: غافلگیر شدم توضیحات اعتراضی علیرضا منصوریان درباره اخراجش از تیم فوتبال تراکتور به گزارش توسعه و اقتصاد پایدار؛ علیرضا منصوریان درباره اخراجش از سرمربیگری تیم فوتبال تراکتور گفت: من در فرودگاه مهرآباد بودم، چون با اجازه مدیران باشگاه تراکتور برای دیدن خانواده به تهران آمده‌ام. از طریق سایت باشگاه تراکتور فهمیدم که من را […]

منصوریان: غافلگیر شدم

توضیحات اعتراضی علیرضا منصوریان درباره اخراجش از تیم فوتبال تراکتور

به گزارش توسعه و اقتصاد پایدار؛ علیرضا منصوریان درباره اخراجش از سرمربیگری تیم فوتبال تراکتور گفت: من در فرودگاه مهرآباد بودم، چون با اجازه مدیران باشگاه تراکتور برای دیدن خانواده به تهران آمده‌ام. از طریق سایت باشگاه تراکتور فهمیدم که من را کنار گذاشته‌اند و هیچ توافقی  صورت نگرفته و اصلا مالک و مدیرعامل باشگاه تراکتور  با من در این باره صحبتی نکرده‌اند.

وی  اظهارکرد: تیم تراکتور یک باخت، یک برد و ۳ مساوی دارد و با صدر جدول ۴ امتیاز و  با تیم دوم ۲ امتیاز اختلاف دارد. من از اخراجم بی اطلاع هستم و اطلاع نیافته‌ام که این خبر قطعی است یا فقط  خبری را در سایت باشگاه گذاشته‌اند. من هم مثل دیگران غافلگیر و از باشگاه تراکتور کنار گذاشته شده‌ام. همیشه فکر می‌کردم که تا هفته پنجم موضوع عادی است و یک مربی با جذب بازیکنان جدید، رویه تیم را تغییر می‌دهد. 

منصوریان در پایان ادامه داد: کمترین توقعم این بود که حداقل بعد از ۴ امتیاز که در ۲ هفته گذشته به دست آورده‌ایم، شانس درست کردن تیم تراکتور را داشته باشم.

ظهر دیروز هیئت مدیره باشگاه نسبت به جدایی این سرمربی از تراکتور توافق کرد./محمدیازتپه