حضور پرویز پرستویی و رسول خادم با خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی در تربت جام

با حضور‌‌‌ پرویز پرستویی، بازیگر سرشناس ایرانی و پهلوان رسول خادم، رییس سابق فدراسیون کشتی و خیرین موسسه خادمین علی ابن ابیطالب(ع)، یک دبیرستان سه کلاسه دخترانه در روستای ارزنه شهرستان مرزی باخرز تربت‌جام، واقع در خراسان‌رضوی به بهره‌برداری رسید


به گزارش توسعه و اقتصاد پایدار؛ مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز خراسان‌رضوی گفت: با حضور‌‌‌ پرویز پرستویی، بازیگر سرشناس ایرانی و پهلوان رسول خادم، رییس سابق فدراسیون کشتی و خیرین نیک اندیش موسسه خادمین علی ابن ابیطالب(ع)، یک دبیرستان سه کلاسه دخترانه در روستای ارزنه شهرستان مرزی باخرز تربت‌جام، واقع در خراسان‌رضوی به بهره‌برداری رسید.


محمد رنجبر با اعلام این خبر افزود: مدرسه پاسارگاد با زیربنای ۲۰۰ مترمربع به همت خادمین علی ابن ابیطالب(ع)، مشارکت بانک پاسارگاد و اداره‌کل نوسازی مدارس احداث شده است.

پرویز پرستویی در مراسم افتتاح این مدرسه گفت: این بنا با تعامل مؤسسه خادمین حضرت علی ابن ابیطالب(ع) ساخته شده و ما خوشحالیم که دختران عزیز این روستا مستقل از آن استفاده می‌کنند.

وی افزود: این مؤسسه مرحله به مرحله از دانش‌آموزان مدرسه حمایت خواهد کرد تا در آینده سرزمین ما به آن‌ها افتخار کند.


در این مراسم همچنین محمدرضا خدادادی، معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره‌کل نوسازی مدارس، غلامعلی رأفتی رئیس، ‌اکبر فلاح رستگار نائب رئیس و محمد رنجبر مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی و مسئولان آموزش و پرورش و ادارات باخرز و اهالی روستای ارزنه نیز حضور داشتند.