دکتر قالیباف در تشریح نشست غیرعلنی:

جهت پایداری انرژی ، مردم درصرفه جویی همراهی کنند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزرای نفت و نیرو در جلسه غیرعلنی امروز گفت: تنشی در بحث انرژی مربوط به زمستان امسال نخواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری توسعه و اقتصاد پایدار ،‎ محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی پس از آغاز جلسه علنی صبح امروز (دوشنبه، ۵ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست غیرعلنی، با تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت زهرا (س) ، گفت: جهت اطلاع مردم عزیز عرض می کنم جلسه امروز رأس ساعت ۸ صبح آغاز شد که در این نشست غیرعلنی در خدمت وزرای نفت و نیرو بودیم.

وی سپس با بیان موضوع نشست غیرعلنی درباره ناترازی های حوزه انرژی و رسیدگی به این مسائل ، افزود: در این خصوص صحبت های بسیار خوبی شد و امیدوارم با برنامه ریزی و صحبت هایی که دوستان اشاره کردند و هم‌فکری های صورت گرفته، انشاءالله تنشی در بحث مربوط به زمستان امسال نخواهیم داشت.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد: یکی از نکاتی که در جلسه امروز مطرح شد، این بود که ما باید در ساختارهای خود مخصوصا با اولویت دستگاه های دولتی و بخش های مختلف صرفه جویی کنیم؛ مردم عزیز نیز در صرفه جویی همراهی کنند که این موضوع نقش جدی و اساسی در پایداری انرژی در شرایط زمستان دارد، البته مردم این همراهی را داشته اند که ان شاءالله آن را بیشتر کنند./انتهای پیام