پست متفاوت علی دایی در باشگاه اورتون

یک نشریه معتبر آلمانی خبرداد: پست متفاوت علی دایی در باشگاه اورتون به گزارش توسعه و اقتصاد پایدار؛ نشریه معتبر «کیکر» آلمان خبر داد؛ علی دایی که رکوردش به عنوان بهترین گلزن تاریخ در رده ملی در آستانه شکسته شدن توسط کریستیانو رونالدو است، ممکن است با پستی متفاوت به عرصه فوتبال بین‌المللی بازگردد. این […]

یک نشریه معتبر آلمانی خبرداد:

پست متفاوت علی دایی در باشگاه اورتون

به گزارش توسعه و اقتصاد پایدار؛ نشریه معتبر «کیکر» آلمان خبر داد؛ علی دایی که رکوردش به عنوان بهترین گلزن تاریخ در رده ملی در آستانه شکسته شدن توسط کریستیانو رونالدو است، ممکن است با پستی متفاوت به عرصه فوتبال بین‌المللی بازگردد.

این نشریه آلمانی خبر داد با توجه به اطلاعاتی که به دست آورده، باشگاهی در انگلیس علاقه‌مند است تا با این مربی ۵۱ ساله که سابقه بازی در بوندس‌لیگا را دارد، همکاری کند. طبق این گزارش؛ شایعه شده که این باشگاه انگلیسی، اورتون است اما هنوز مشخص نیست که علی دایی قرار است در چه پستی در این باشگاه مشغول به کار شود.

علی دایی که سابقه بازی در تیم‌های آرمینیا بیلفلد، بایرن مونیخ و هرتابرلین را دارد، پیش از بازنشستگی‌اش در ۱۴۹ بازی ملی برای تیم ایران به میدان رفت و ۱۰۹ گل‌زده به ثمر رساند. مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران همچنان رکوردار بهترن گلزن ملی در تاریخ به شمار می‌رود و کریستیانو رونالدو با ۱۰۲ گل‌زده در تلاش برای شکستن رکورد اوست.

دایی سابقه مربیگری در تیم‌هایی همچون سایپا، پرسپولیس، راه‌آهن و صبای قم را در کارنامه‌اش دارد، این در حالی است که بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۰۹ هم هدایت تیم ملی ایران را برعهده داشت.

علی دایی در حالی شایعه حضورش در باشگاه اورتون مطرح شده که فرهاد مشیری مالک ایرانی این باشگاه است./تسنیم