قوی‌ترین مرد معلول جهان درگذشت/ شوک بزرگ به ورزش معلولان ایران و جهان

رئیس اداره ورزش و جوانان اشنویه اعلام کرد ، سیامند رحمان ، ‌قهرمان معلول فوق سنگین وزنه‌برداری پارالمپیک و جهان بر اثر سکته قلبی جان باخت. به گزارش توسعه و اقتصاد پایدار ، رحیم تیموری در گفت‌و‌گو با خبرنگاران‌ اظهار داشت: سیامند رحمان عصر امروز ‌در منزلش دچار ایست قلبی شده و بلافاصله به بیمارستان […]

رئیس اداره ورزش و جوانان اشنویه اعلام کرد ، سیامند رحمان ، ‌قهرمان معلول فوق سنگین وزنه‌برداری پارالمپیک و جهان بر اثر سکته قلبی جان باخت.

به گزارش توسعه و اقتصاد پایدار ، رحیم تیموری در گفت‌و‌گو با خبرنگاران‌ اظهار داشت: سیامند رحمان عصر امروز ‌در منزلش دچار ایست قلبی شده و بلافاصله به بیمارستان انتقال داده می‌شود، اما متأسفانه تلاش پزشکان ‌نتیجه‌بخش نبود‌ و این قهرمان وزنه‌برداری ایران و جهان دار فانی را وداع گفت.

سیامند رحمان متولد ۱۳۶۷ و اهل شهرستان اشنویه از توابع آذربایجان‌غربی و وزنه‌بردار سنگین وزن ایران است که در ‌سال ۱۳۸۷ برای نخستین بار به اردوی وزنه‌برداری معلولان ایران دعوت شد.

پایگاه خبری توسعه واقتصاد پایدار ، درگذشت این ورزشکار تاریخ ساز را به خانواده محترم وی و جامعه ورزش کشور تسلیت می‌گوید و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم، طلب مغفرت دارد.